Let's go! Staňte sa partnerom BikePlan

Veríme v silné partnerstvo, dôveru a individuálny prístup.

Aktívne hľadáme a rozširujeme rady našich obchodných partnerov a zástupcov po celom Slovensku a Českej republike. Veríme, že naše poistenie je skvelé, spravodlivé, užitočné a použiteľné pre širokú verejnosť. Aj preto zákazníci vnímajú BikePlan ako lovebrand. Nezáleží na tom, či ste fyzická osoba, sprostredkovateľská spoločnosť alebo výrobca bicyklov, elektrobicyklov, kolobežiek alebo cyklovozíkov. Nikdy sa nebránime spolupráci, práve naopak... môže obohatiť obe strany a zároveň byť veľkou inšpiráciou!

Ak teda máte niečo spoločné s naším produktom a myslíte si, že spolupráca môže byť obojstranne prospešná, neváhajte nás kontaktovať!

Nadväzujeme spoluprácu a partnerstvá napríklad s bikeparkami, singletrackmi, organizátormi nielen cyklistických pretekov, predajcami cyklistického vybavenia, eshopmi, požičovňami, prevádzkovateľmi zaujímavých miest, prevádzkovateľmi webových stránok, webovými porovnávačmi, blogmi, vlogmi, influencermi na sociálnych sieťach, prevádzkovateľmi kanálov na YouTube, pretekárskymi tímami, maklérmi a zástupcami poisťovní.

Ak ste sa nenašli vo vyššie uvedenom zozname, nevadí, môžete nám napísať akýkoľvek nápad alebo ponuku na spoluprácu.

Možnosti spolupráce

Affiliate program

 • Porovnávače
 • Majitelia webov
 • E-shopy, Blogy
 • Lead Generation
Zaregistrujte sa

Partneri A

 • Obchodní zástupcovia
 • Tipovačky (odporúčania)
 • Influenceri
 • Poradcovia, kancelárie
Mám záujem

Partneri B

 • Výrobcovia a predajcovia
 • Požičovne
 • Tímy a kluby
 • Organizátori pretekov
Mám záujem

Partneri C

 • Bikeparky, singltreky
 • Traily a stezky
 • Zaujímavé miesta
 • Iné
Mám záujem

Vytvárame inovatívne poistenie

Na trhu sme od roku 2013

Nie sme žiadne batoľa, ale silná stabilná spoločnosť pôsobiaca v regióne CEE.

Viac ako 1000 partnerov

Dlhodobé kvalitné vzťahy Win - Win sú pre nás základom! S nami si budete vždy rozumieť.

Odmeny každý mesiac na váš účet

Odmeny vyplácame pravidelne a bez rečí. Žiadne oneskorenia alebo dlhšie termíny!

Slovo najvyššieho z nášho boardu.

Vážení obchodní partneri, veľmi ma teší, že máte záujem o spoluprácu s nami. Každý deň robíme všetko pre to, aby ste mali pocit, že ste v dobrej, čestnej a férovej spoločnosti. Koniec koncov, nielen cyklistika, ale šport všeobecne je mojou celoživotnou vášňou a dobrodružstvom. Som hrdý na to, že môžem vytvárať nové finančné produkty a inovatívne riešenia, ktoré našim zákazníkom poskytujú pocit pokoja a bezpečia, a zároveň budovať kvalitné a dlhodobé vzťahy s vami, našimi obchodnými partnermi. Dovolím si tvrdiť, že sa nám tento pocit podarilo pri poskytovaní našich služieb úspešne dosiahnuť. Urobili sme veľa práce a prešli sme dlhú cestu. Práve vďaka neustále sa zvyšujúcemu dopytu sme schopní neustále zlepšovať naše výrobky a skúšať nové postupy a technológie. Prajem vám, aby ste s láskou spomínali na deň, keď sme začali spolupracovať, a bude mi cťou nadviazať s vami obojstranne prospešnú spoluprácu.

Chcete s nami spolupracovať?

Tento web je chránený pomocou reCAPTCHA a spĺňa Zásady ochrany osobných údajov a Podmienky používania Google.

Čo o nás hovoria?

Zuzana P.

"Väčšinou jazdím na cestnom bicykli, BikePlan je pre mňa najlepší spôsob, ako chrániť svojho miláčika pred kvalitou slovenských ciest."

Ondrej L.

"Čoraz viac času trávim v bikeparkoch. Kamarát mi odporučil BikePlan, takže mám poistenie bicykla a pripoistenie pre downhill."

Martin C.

"Už roky jazdíme ako skupina, a keď sme zistili, že môžeme poistiť naše bicykle a seba, neváhali sme ani minútu. Nikdy neviete."

Anna K.

"Ročne najazdím viac ako 11 tis. km a zúčastňujeme sa mnohých pretekov, na ktoré sme pripoistení, takže BikePlan bola jasná voľba."

Ján B.

"V zime jazdíme do Španielska. BikePlan mi vyhovuje, pretože je cenovo dostupný, má najširšiu poistnú ochranu a platí v celej EÚ."

Zdenko M.

"V mojom veku sa oplatí akékoľvek poistenie. Som rád, že môžem jazdiť na bicykli, a ak sa niečo stane, BikePlan to zaplatí."

Karol V.

"Preteky, singletrack a traily, to je moja vášeň. Som v sedle každý deň a neviem si predstaviť, že by som jazdil bez poistenia bicykla."

Hana H.

"Kúpili sme si elektrobicykle a to úplne zmenilo náš pohľad na cyklistiku. Je skvelé, že BikePlan chráni aj motor a batériu."

Tomáš R.

"Na poistení BikePlan oceňujem okrem krádeže aj ochranu proti poškodeniu súčastí bicykla v prípade pádu alebo nehody."

Václav P.

"Naša rodina, vrátane syna, snachy a vnúčat, má poistené všetky naše bicykle, e-biky a kolobežky z garáže. Fantastické!"

Martin J.

"Často prevážame bicykle a cyklovozík na nosiči a už viackrát sa stalo, že spadol a bol problém. Mať BikePlan bola jasná voľba."

Tereza D.

"S otcom chodíme na traily a občasný pád, pri ktorom sa niečo zničí, k tomu patrí. Sme radi, že máme poistenie BikePlan!"

Petra M.

"Poistenie bicykla som si vybavila online a navyše mi BikePlan odporučil poistenie zodpovednosti, čo je skvelá komplexná poistka."

Zuzana R.

"Mám e-kolobežku na jazdu do práce a po meste, takže mám poistenie a zodpovednosť za kolobežky. Nikdy neviete, čo sa môže stať."

Ivan a Eliška Š.

"Jazdu na kolobežke milujeme. Stojí to za to, aby ste boli fit a videli tú krásu. Rovnako ako poistenie BikePlan, ktoré máme."

Gabriela R.

"Prečo mám poistenie BikePlan? Pretože som zodpovedná matka a chránim nielen svoje deti, ale aj cyklovozík."

Dan a Silvia M.

"Už dlho sme chceli poistiť oba naše bicykle, teraz máme výhodné poistenie u BikePlanu, je to kompletné cyklopoistenie!"

Julinka K.

"Nie som závodníčka, ale svoj elektrobicykel mám tak rada, že som si ho a nakoniec poistila u spoločnosti BikePlan."

Milan Z.

"Rád jazdím na trailoch, preto som si poistil bicykel a pridal poistenie pre singletracky, downhill až po bikeparky."

Jakub B.

"Často vidím na sieťach zúfalé výzvy o zdieľanie príspevkov krádeži biku. BikePlan ma presvedčil a svoj stroj mám poistený."

Pavla L.

Auto za 10 tis € môže poistiť ktokoľvek vr. povinného ručenia, ale bicykel môže takto poistiť len BikePlan. Som spokojná.

Ondrej J.

"Cyklistike sa venuje celá naša rodina vrátane detí. Sme radi, že nám BikePlan umožnil poistiť naše bicykle aj cyklovozík."

Veronika Č.

"S manželom sme vymenili bicykle za e-biky a jazdíme na nich oveľa viac. Takéto šťastie si na cestách jednoducho poistíte."

Marek S.

"Užívam si zjazdy a adrenalín, ktorý cítim, keď sa pozerám dole do priepastí. Zabezpečiť si bicykel bolo jednoznačné."

Renáta K.

"Neviem si predstaviť život bez bicykla. Po kúpe e-bikov sme precestovali polovicu Európy. Poistenie BikePlan chráni všetko a je za skvelú cenu."

Agáta B.

"Dlho som hľadala kvalitné poistenie, ale buď sú to samé obmedzenia, alebo malé krytie. Ani na chvíľu som neváhala a vybrala som si BikePlan."

Karol V.

"O poistení proti krádeži bicykla od BikePlan sme sa dozvedeli úplnou náhodou a rozhodnutie poistiť bolo jasné!"

Katarína B.

"Raz mi už bicykel ukradli a poistenie proti krádeži a poškodeniu bolo s BikePlanom za skvelú cenu. Tak prečo to riskovať!"

Tomáš J.

"Na Slovensku som nenašiel žiadnu poisťovňu, ktorá by môj elektrobicykel poistila tak rozsiahlo ako BikePlan. Ďakujem, odporúčam."

„Recenzie a hodnotenia nijako neoverujeme ani nekontrolujeme. Preto nemôžeme zaručiť, že pochádzajú od spotrebiteľov, ktorí skutočne využili naše služby. Recenzie a hodnotenia však uverejňujeme bez ohľadu na ich obsah a nie sú nami ani nikým iným nijako ovplyvňované ani upravované.“