BikePlan O spoločnosti

Nadšenie, vízia a vášeň pre cyklistiku viedli k vzniku BikePlanu. Špecializovaného poistenia, ktoré vždy ochráni vašich dvojkolesových parťákov.

Ako navrhnúť poistenie, ktoré je spravodlivé, jasné, zrozumiteľné a má širokú poistnú ochranu? Jednoducho, postavíte ho celé na mieru! Spojením odborníkov z cyklistického a poisťovacieho odvetvia vznikol BikePlan. Poistenie, ktoré má jednoduché podmienky na niekoľkých stranách, bez akýchkoľvek "ale" alebo skrytých výluk. BikePlan sme vytvorili, pretože chceme byť hrdí na to, že nám naši zákazníci dôverujú a že my dôverujeme im. Jednoducho také poistenie, na ktoré sa môžete naozaj kedykoľvek spoľahnúť a ktoré vždy splní to, čo sľúbime.

Poistenie je tu vždy na ochranu, ale nie na zbytočné ťahanie peňazí z ľudí! Jednoducho musíte rozumieť svojmu poisteniu a vedieť ho uzavrieť online rovnako jednoducho! Rozhodne nie sme na trhu nováčikmi, ale tímom skúsených profesionálov. Spoločnosť, ktorá prosperuje, vždy drží slovo, rozširuje svoju škálu produktov a neustále posilňuje svoju pozíciu v celej Európe.

A pretože radi vytvárame precízne a kvalitné poistné produkty, našli sme si nemeckého partnera, spoločnosť HDI Global Specialty SE, poisťovňu s celosvetovou pôsobnosťou a ročným obratom viac ako 40 miliárd eur, ktorá stojí za nami. Staráme sa o vás počas celej doby trvania poistenia vrátane poistných udalostí a sme pod dohľadom platnej licencie udelenej od Národnej banky Slovenska (NBS), Českou národnou bankou (ČNB) a Európskou centrálnou bankou (ECB) pre Slovensko, Českú republiku, Poľsko, Nemecko, Rakúsko, Holandsko, Belgicko, Francúzsko, Švajčiarsko, Španielsko, Chorvátsko, Maďarsko a Rumunsko.

S nami ste v bezpečí na každom kilometri!

BikePlan je neživotné poistenie majetku určené pre bicykle, elektrobicykle, kolobežky, e-kolobežky a cyklovozíky v kombinácii s poistením zodpovednosti za škodu, ktoré chráni vašu peňaženku v prípade škody na zdraví alebo majetku iných osôb. Poistenie BikePlan je určené pre jednotlivcov, rodiny, skupiny, cyklistické a pretekárske tímy, ako aj pre firmy, ktoré chcú mať poistených svojich dvojkolesových parťákov.

Poistenie pokrýva mnohé z poistných rizík, ktoré cyklistov podľa ich vyjadrenia skutočne trápia - krádež z priestorov (dom, penzión, kancelária, spoločné priestory atď.), krádež na voľnom priestranstve (park, reštaurácia, obchod, námestie atď.), krádež z vozidla, krádež z nosiča, lúpežou, živelnými pohromami a katastrofami, poškodením a zničením pri jazde a pádu, poškodením a zničením nehodou, poškodením a zničením pri preprave a vandalizmom. Ako bonus a čerešničku na torte ponúkame poistenie osobných vecí a príslušenstva.

K základnému poisteniu môžete pridať aj pripoistenie pre preteky alebo špeciálne trate a miesta v podobe trailov, singletrackov, downhillov, pumptrackov alebo bikeparkov.

Pôsobíme v Čechách aj Slovensku

Žiadna diskriminácia starších...

Nezáleží na tom, aký starý je váš bicykel, ebike alebo iný poistený predmet. Či už ste si ho práve kúpili, alebo vám robí radosť už celú sezónu. Či už je to týždeň, dva roky alebo päť rokov, vždy ste u nás vítaní.

Rozhodnutie o uzatvorení poistenia však ponechávame na vás. Nechceme vás do ničoho nútiť. Ak vám však naše poistenie dáva rovnaký zmysel ako nám, budeme radi, ak sa stanete súčasťou našej veľkej rodiny BikePlan.

Čo sľúbime, to aj splníme!

Priateľský, ľudský a zákaznícky prístup je súčasťou našej DNA. Hovoríme tak, aby ste nám rozumeli, neskrývame sa za zložité právne formulácie a jemné drobné písmo, nemáme žiadne "ale" skryté medzi riadkami alebo v poznámkach pod čiarou. Poistenie BikePlan je spoľahlivé, transparentné, jednoduché a ponúka najširšiu poistnú ochranu na trhu. Za BikePlan Insurance stoja česká MyPlan Insurance a nemecká poisťovňa HDI Global Specialty SE s celosvetovou pôsobnosťou a ročným obratom viac ako 40 miliárd €.

Čo o nás hovoria?

Zuzana P.

"Väčšinou jazdím na cestnom bicykli, BikePlan je pre mňa najlepší spôsob, ako chrániť svojho miláčika pred kvalitou slovenských ciest."

Ondrej L.

"Čoraz viac času trávim v bikeparkoch. Kamarát mi odporučil BikePlan, takže mám poistenie bicykla a pripoistenie pre downhill."

Martin C.

"Už roky jazdíme ako skupina, a keď sme zistili, že môžeme poistiť naše bicykle a seba, neváhali sme ani minútu. Nikdy neviete."

Anna K.

"Ročne najazdím viac ako 11 tis. km a zúčastňujeme sa mnohých pretekov, na ktoré sme pripoistení, takže BikePlan bola jasná voľba."

Ján B.

"V zime jazdíme do Španielska. BikePlan mi vyhovuje, pretože je cenovo dostupný, má najširšiu poistnú ochranu a platí v celej EÚ."

Zdenko M.

"V mojom veku sa oplatí akékoľvek poistenie. Som rád, že môžem jazdiť na bicykli, a ak sa niečo stane, BikePlan to zaplatí."

Karol V.

"Preteky, singletrack a traily, to je moja vášeň. Som v sedle každý deň a neviem si predstaviť, že by som jazdil bez poistenia bicykla."

Hana H.

"Kúpili sme si elektrobicykle a to úplne zmenilo náš pohľad na cyklistiku. Je skvelé, že BikePlan chráni aj motor a batériu."

Tomáš R.

"Na poistení BikePlan oceňujem okrem krádeže aj ochranu proti poškodeniu súčastí bicykla v prípade pádu alebo nehody."

Václav P.

"Naša rodina, vrátane syna, snachy a vnúčat, má poistené všetky naše bicykle, e-biky a kolobežky z garáže. Fantastické!"

Martin J.

"Často prevážame bicykle a cyklovozík na nosiči a už viackrát sa stalo, že spadol a bol problém. Mať BikePlan bola jasná voľba."

Tereza D.

"S otcom chodíme na traily a občasný pád, pri ktorom sa niečo zničí, k tomu patrí. Sme radi, že máme poistenie BikePlan!"

Petra M.

"Poistenie bicykla som si vybavila online a navyše mi BikePlan odporučil poistenie zodpovednosti, čo je skvelá komplexná poistka."

Zuzana R.

"Mám e-kolobežku na jazdu do práce a po meste, takže mám poistenie a zodpovednosť za kolobežky. Nikdy neviete, čo sa môže stať."

Ivan a Eliška Š.

"Jazdu na kolobežke milujeme. Stojí to za to, aby ste boli fit a videli tú krásu. Rovnako ako poistenie BikePlan, ktoré máme."

Gabriela R.

"Prečo mám poistenie BikePlan? Pretože som zodpovedná matka a chránim nielen svoje deti, ale aj cyklovozík."

Dan a Silvia M.

"Už dlho sme chceli poistiť oba naše bicykle, teraz máme výhodné poistenie u BikePlanu, je to kompletné cyklopoistenie!"

Julinka K.

"Nie som závodníčka, ale svoj elektrobicykel mám tak rada, že som si ho a nakoniec poistila u spoločnosti BikePlan."

Milan Z.

"Rád jazdím na trailoch, preto som si poistil bicykel a pridal poistenie pre singletracky, downhill až po bikeparky."

Jakub B.

"Často vidím na sieťach zúfalé výzvy o zdieľanie príspevkov krádeži biku. BikePlan ma presvedčil a svoj stroj mám poistený."

Pavla L.

Auto za 10 tis € môže poistiť ktokoľvek vr. povinného ručenia, ale bicykel môže takto poistiť len BikePlan. Som spokojná.

Ondrej J.

"Cyklistike sa venuje celá naša rodina vrátane detí. Sme radi, že nám BikePlan umožnil poistiť naše bicykle aj cyklovozík."

Veronika Č.

"S manželom sme vymenili bicykle za e-biky a jazdíme na nich oveľa viac. Takéto šťastie si na cestách jednoducho poistíte."

Marek S.

"Užívam si zjazdy a adrenalín, ktorý cítim, keď sa pozerám dole do priepastí. Zabezpečiť si bicykel bolo jednoznačné."

Renáta K.

"Neviem si predstaviť život bez bicykla. Po kúpe e-bikov sme precestovali polovicu Európy. Poistenie BikePlan chráni všetko a je za skvelú cenu."

Agáta B.

"Dlho som hľadala kvalitné poistenie, ale buď sú to samé obmedzenia, alebo malé krytie. Ani na chvíľu som neváhala a vybrala som si BikePlan."

Karol V.

"O poistení proti krádeži bicykla od BikePlan sme sa dozvedeli úplnou náhodou a rozhodnutie poistiť bolo jasné!"

Katarína B.

"Raz mi už bicykel ukradli a poistenie proti krádeži a poškodeniu bolo s BikePlanom za skvelú cenu. Tak prečo to riskovať!"

Tomáš J.

"Na Slovensku som nenašiel žiadnu poisťovňu, ktorá by môj elektrobicykel poistila tak rozsiahlo ako BikePlan. Ďakujem, odporúčam."

„Recenzie a hodnotenia nijako neoverujeme ani nekontrolujeme. Preto nemôžeme zaručiť, že pochádzajú od spotrebiteľov, ktorí skutočne využili naše služby. Recenzie a hodnotenia však uverejňujeme bez ohľadu na ich obsah a nie sú nami ani nikým iným nijako ovplyvňované ani upravované.“