Benefity

BikePlan Premium Club Využívajte neobmedzené výhody!

Cieľom programu Premium Club BikePlan je kompenzovať celkovú cenu, ktorú zákazník zaplatí za poistenie, formou zliav, výhod a celého radu ďalších výhod. Premium Club môže využívať každý zákazník, ktorý má uzatvorené akékoľvek poistenie BikePlan. Výhody v Premium klube sa aktualizujú a rozširujú každý mesiac. Prístup k výhodám nájdete po prihlásení do svojej klientskej sekcie. Všetky uvedené výhody spravujú obchodní partneri spoločnosti BikePlan a môžu sa kedykoľvek zmeniť.

BikePlan Premium Club
Ušetríte 20 €
Datatag.sk

Exkluzívna cena 36.- €

Datatag.sk

Využite benefit vo forme exkluzívné ceny za bezpečnostnú identifikačnú technológiu DataTag, ktorú po aplikácii nie je možné zlodějom odstrániť.

Ušetríte 10 €
Trackito.com

Exkluzívna cena 152.- €

Trackito.com

Využite exkluzívnu cenu na bezpečnostné GPS zariadenia Trackito pre bicykle a e-bicykle. Pre uplatnenie zľavy sa preukážte preukazom poistenca.

Ušetríte 20 €
BikeAngel.eu

Exkluzívna cena 219.- €

BikeAngel.eu

Využite exkluzívnu cenu na bezpečnostné GPS zariadenia BikeAngel pre bicykle, ebajky a kolobežky. Pri nákupe predložte preukaz poistenca.

Ušetríte 33 €
TrackHead

Exkluzívna cena 230.- €

TrackHead

Využite exkluzívnu cenu na bezpečnostné GPS zariadenia TrackHead pre bicykle, ebike a kolobežky. Pre uplatnenie zľavy sa preukážte preukazom poistenca.

Nezmeškajte!
GolfPlan.sk

10% zľava na poistenie

GolfPlan.sk

10% zľava na poistenie pre golfistov. Zahŕňa 18 poistných rizík, proti krádeži, strate, poškodeniu vybavenia až do výšky 10 tis. €, vr. zodpovednosti do 2.5 mil. €.

VIP Partner BP
AmperServis

Zľava 20% na servis

AmperServis

Získajte VIP zľavu 20 % na servis všetkých typov a značiek elektrických kolobežiek, ktoré predávajú a kompletne servisujú Amperservis.sk