Benefity

BikePlan Premium Club Využívajte neobmedzené výhody!

Cieľom programu Premium Club BikePlan je kompenzovať celkovú cenu, ktorú zákazník zaplatí za poistenie, formou zliav, výhod a celého radu ďalších výhod. Premium Club môže využívať každý zákazník, ktorý má uzatvorené akékoľvek poistenie BikePlan. Výhody v Premium klube sa aktualizujú a rozširujú každý mesiac. Prístup k výhodám nájdete po prihlásení do svojej klientskej sekcie. Všetky uvedené výhody spravujú obchodní partneri spoločnosti BikePlan a môžu sa kedykoľvek zmeniť.

BikePlan Premium Club
Ušetríte 20 €
Datatag.sk

Exkluzívna cena 36.- €

Datatag.sk

Využite benefit vo forme exkluzívné ceny za bezpečnostnú identifikačnú technológiu DataTag, ktorú po aplikácii nie je možné zlodějom odstrániť.

VIP Partner BP
BikeClinic.cz

Až 20 % zľava na nákup

BikeClinic.cz

Zľava 10 % na všetky značky bicyklov a e-bikov a 20 % na všetko príslušenstvo. To všetko jednoducho online na BikeClinic.cz

Ušetríte 10 €
Trackito.com

Exkluzívna cena 152.- €

Trackito.com

Využite exkluzívnu cenu na bezpečnostné GPS zariadenia Trackito pre bicykle a e-bicykle. Pre uplatnenie zľavy sa preukážte preukazom poistenca.

Ušetríte 20 €
BikeAngel.eu

Exkluzívna cena 219.- €

BikeAngel.eu

Využite exkluzívnu cenu na bezpečnostné GPS zariadenia BikeAngel pre bicykle, ebajky a kolobežky. Pri nákupe predložte preukaz poistenca.

Ušetríte 33 €
TrackHead

Exkluzívna cena 230.- €

TrackHead

Využite exkluzívnu cenu na bezpečnostné GPS zariadenia TrackHead pre bicykle, ebike a kolobežky. Pre uplatnenie zľavy sa preukážte preukazom poistenca.

Nezmeškajte!
GolfPlan.sk

10% zľava na poistenie

GolfPlan.sk

10% zľava na poistenie pre golfistov. Zahŕňa 18 poistných rizík, proti krádeži, strate, poškodeniu vybavenia až do výšky 10 tis. €, vr. zodpovednosti do 2.5 mil. €.

Odporúčame!
Bulls-ebikes.eu

VIP zľava 7% + 2x servis zdarma

Bulls-ebikes.eu

Využite exkluzívnu 7% zľavu na nákup všetkých elektrobicyklov Bulls + bonus v podobe 2x bezplatného servisu!

VIP Partner BP
AmperServis

Zľava 20% na servis

AmperServis

Získajte VIP zľavu 20 % na servis všetkých typov a značiek elektrických kolobežiek, ktoré predávajú a kompletne servisujú Amperservis.sk

Odporúčame!
Metaltec-1

Exkluzívna cena 10.- €

Metaltec-1

Inovatívne a úplne jedinečné mazivo určené na ošetrenie všetkých pohyblivých kovových častí všetkých bicyklov, elektrobicyklov alebo kolobežiek.

Kvalitné tovary!
ElementStore.sk

10% zľava na nákup

ElementStore.sk

Získajte 10% zľavu na nákup akéhokoľvek tovaru v obchode Element Store. Výhodu môžete uplatniť prostredníctvom zľavového kódu v obchode.

Český výrobca
Levit.com

VIP zľava 10% od výrobcu

Levit.com

Získajte VIP zľavu 10 % priamo od výrobcu bicyklov a elektrobicyklov renomovanej českej značky LEVIT. Benefit pripravujeme...