Elektrobicykle BULLS patria k najlepším na svete

Nemecký trh je nespornou veľmocou, pokiaľ ide o elektrické bicykle. Nemáme na mysli len popularitu e-bikov, ale aj to, koľko nemeckých výrobcov sa presadilo v odvetví e-bikov. Jednou z hlavných nemeckých značiek je BULLS. 

Trochu histórie značky BULLS

Od roku 1995 je nemecký výrobca BULLS synonymom športovej cyklistiky s najvyššími štandardmi kvality v takmer všetkých cenových kategóriách. Od horských bicyklov pre začiatočníkov až po karbónové pretekárske stroje používané na svetových elitných pretekoch. BULLS ponúka presvedčivé portfólio bicyklov, ktoré každoročne vyhrávajú testy v známych odborných časopisoch.  

Od založenia Team BULLS v roku 2007 sa pri vývoji produktov priamo využíva know-how z profesionálneho športu. Jazdci ako Karl Platt, dvojnásobný nemecký šampión a päťnásobný víťaz Cape Epic, sa priamo podieľajú na vývoji nových bicyklov a užitočných inovácií. Okrem najlepšej možnej ceny je hodnotou, ktorú značka BULLS považuje za svoju povinnosť, aj poctivá výroba.

BULLS je jedným z popredných svetových výrobcov elektrobicyklov. Svoj prvý elektrobicykel predstavili už v roku 2010 a odvtedy rok čo rok dokazujú, že to naozaj dokážu a ešte viac. V oblasti elektronických bicyklov je spoločnosť BULLS ďaleko pred konkurenciou, pokiaľ ide o vývoj najinovatívnejších systémov. Dnes je spoločnosť považovaná za jedného z popredných nemeckých špecialistov na e-bicykle. Portfólio BULLS zahŕňa viac ako sto modelov elektrických bicyklov.  

Prémiové e-biky BULLS so stredovým motorom Brose S-Mag

Samozrejme, v ponuke sú aj technologicky vyspelé horské bicykle, pri ktorých dizajnéri siahli po renomovaných komponentoch. Nie je žiadnym tajomstvom, že konštrukcia elektrobicyklov je vlastne založená na spolupráci výrobcov bicyklov a asistenčných systémov - elektromotorov. V uvedenej oblasti sa spoločnosť BULLS zamerala na úzku spoluprácu s nemeckou spoločnosťou BROSE. Táto značka má podľa mnohých recenzií najpokročilejší stredový motor na súčasnom trhu, Brose S-Mag s magnezitovým puzdrom.

Kde je najlepšie kúpiť prémiové elektrobicykle BULLS s motormi Brose S-Mag?

BULLS-EBIKES.EU je špecializovaný obchod, veľkoobchod a servisné centrum prémiových elektrobicyklov BULLS s motormi Brose-S-Mag, ktoré sú odbornou verejnosťou považované za najlepšie na trhu. BULLS-EBIKES.EU teraz ponúka aj BikePlan, špecializované poistenie proti krádeži a poškodeniu.

Elektrobicykle BULLS sa vyznačujú inováciami, kvalitou a precíznym spracovaním. Všetky e-bicykle BULLS sa vyrábajú, navrhujú a testujú v Kolíne nad Rýnom v Nemecku.

Sortiment kvalitných e-bikov BULLS vrátane bestsellerov a víťazov testov dopĺňa originálne príslušenstvo Monkey Link. K dispozícii je najvyššia úroveň poradenstva a možnosť nezáväznej skúšobnej jazdy.

BULLS-EBIKES.EU je súčasťou európskej predajnej a servisnej siete BULLS, ktorá zahŕňa takmer 1 000 nezávislých predajcov bicyklov v celej Európe.

Viac informácií a celý sortiment našich produktov nájdete na www.bulls-ebikes.eu

Zľava na nákup elektrobicyklov BULLS - benefit BikePlan!

Pre všetkých poistencov BikePlan platí zľava 7 % na nákup tovaru v kamennej predajni alebo v e-shope BULL-EBIKES.EU. Pri nákupe bicykla Bulls získate v rámci benefitu aj 2 bezplatné servisné služby pre e-bicykle. Ak si chcete uplatniť benefit 7% zľavy + 2x bezplatný servis, jednoducho sa prihláste do klientskej sekcie a do svojho účtu na BikePlan.sk

Bulls ebike Bulls elektrokolo downhill - BikePlan Cyklistický závodní team Bulls - BikePlan Elektrokola Bulls promo foto v lese BikePlan Elektrokolo Bulls - BikePlan pojištění kol i elektrokol proti křádeži a poškození Karbonové elektrokolo Bulls BikePlan pojištění Sjezd elektrokola značky Bulls 2 Prodejna Bull EBIKE - BikePlan