Flotila Hromadné poistenie

Využívajte výhody poistenia Flotila. To pravé pre vás, ak ste malá alebo veľká požičovňa, team cyklistov alebo skupina priateľov.

Ak prevádzkujete viac ako 5 poistených vecí (bicykle, e-bicykle, kolobežky, e-kolobežky, cyklovozíkov) alebo ste skupina priateľov / tím cyklistov, hobby alebo profesionálov, máme pre vás riešenie v podobe skupinového - flotilového poistenia.

Nezabúdame ani na atypické riziká, ktoré tu nie sú spomenuté, ale flotilové poistenie ich môže pokryť. Ak máte záujem o hromadné poistenie, jednoducho nás kontaktujte. Veríme, že vždy nájdeme spoločné riešenie k spokojnosti oboch strán.

Chcem poistiť flotilu

Už žiadne podpisy a zbytočné papierovanie

  • V našej zmluve nenájdete žiadne skryté háčiky, skryté výnimky ani žiadne "ale" či drobné písmo.
  • Všetky vaše predmety budú poistené v jednej zmluve, vrátane akýchkoľvek dodatočných poistení, ktoré si zvolíte.
  • V skutočnosti platíte len za poistenie, žiadne vedľajšie poplatky za úpravu, modifikáciu alebo zmenu zmluvy.
  • Limity, rozsah a možné pripoistenia pre každú položku poistenia si dohodnete podľa svojich aktuálnych potrieb.
  • Nemusíte nikam chodiť, všetko vybavíte online prostredníctvom e-mailu a telefónu, čo vám ušetrí čas.

Čo sľúbime, to aj splníme!

Priateľský, ľudský a zákaznícky prístup je súčasťou našej DNA. Hovoríme tak, aby ste nám rozumeli, neskrývame sa za zložité právne formulácie a jemné drobné písmo, nemáme žiadne "ale" skryté medzi riadkami alebo v poznámkach pod čiarou. Poistenie BikePlan je spoľahlivé, transparentné, jednoduché a ponúka najširšiu poistnú ochranu na trhu. Za BikePlan Insurance stoja česká MyPlan Insurance a nemecká poisťovňa HDI Global Specialty SE s celosvetovou pôsobnosťou a ročným obratom viac ako 40 miliárd €.

Za posledných 5 rokov bolo v SK & ČR ukradnutých viac ako 52 tisíc bicyklov v hodnote viac ako 40 miliónov €. Viete, že...?

Áno, bohužiaľ je to tak! A to ani nepočítame počet ukradnutých kolobežiek, e-kolobežiek alebo cyklistických vozíkov. Ďalšie desiatky miliónov sú spôsobené poškodením bicyklov, e-bicyklov a kolobežiek v dôsledku rôznych pádov alebo dopravných nehôd, prírodných katastrof, vandalizmu alebo poškodenia iného cyklistického vybavenia. Preto sme vytvorili BikePlan, poistný produkt určený na ochranu vás a vášho dvojkolesového parťáka v prípade akýchkoľvek problémov. Či už jazdíte príležitostne alebo každý deň, poistenie BikePlan sa vám vždy oplatí!

Poznáte nás z médií...

Pýtate sa, my odpovedáme...

Ako vybaviť poistenie BikePlan?

Poistenie si môžete jednoducho vybaviť online a nezaberie vám to viac ako 5 až 10 minút času. Pre svoj bicykel, elektrobicykel, kolobežku, e-kolobežku alebo cyklovozík si môžete poistiť celkovo 12 poistných rizík.

Na akú dobu a odkedy platí poistenie?

Poistenie sa uzatvára na obdobie 12 mesiacov (1 rok) s možnosťou ročného predĺženia na ďalší rok. Platí od nasledujúcej "polnoci" alebo od dátumu podľa vášho výberu. Nie je to pekné?

Ako môžem nahlásiť poistnú udalosť?

Poistnú udalosť môžete nahlásiť po prihlásení do svojej klientskej sekcie. Nájdete tu aj kartu "Nahlásiť škodu". Stačí popísať, čo sa stalo, nahrať fotografie alebo iné dokumenty a odoslať. Každú poistnú udalosť sa snažíme vyriešiť a uzavrieť čo najskôr.

Kde všade platia poistenie?

Poistenie BikePlan je platné v rámci geografickej Európy. Samozrejme, vrátane Slovenskej republiky.

Aká je maximálna poistná suma pri dojednaní online?

Maximálna suma poistenia, ktorú možno uzavrieť online, sa vzťahuje na bicykle, elektrobicykle, kolobežky, e-kolobežky a cyklistické vozíky do výšky 10.000 €. V prípade zodpovednosti za škodu spôsobenú dopravou do výšky 400.000 €. Ak si chcete poistiť bicykel napríklad na 40.000 € alebo e-bicykel na 20.000 €. Neváhajte nás kontaktovať.

Môžem poistiť starší bicykel, e-bike alebo kolobežku?

Samozrejme. Svoj bicykel, elektrobicykel, kolobežku, e-kolobežku alebo cyklovozík si môžete poistiť sami kedykoľvek kompletne online od okamihu ich kúpy. V BikePlane nemáme žiadne maximálne obmedzenia veku vášho dvojkolesového parťáka! Poistíme vám nový bicykel aj napríklad e-bike, na ktorom jazdíte už sedem sezón.

Musím vás navštíviť a vykonať fyzickú kontrolu v predajni?

Ale nie, takto to tu nefunguje! Pri online vybavovaní si všetko vybavíte sami. Úplne vám dôverujeme! Po uzatvorení poistenia jednoducho postupujte podľa pokynov, ktoré ste dostali v e-maile. Odfoťte poistenú položku telefónom a nahrajte fotografie vrátane sériového čísla do klientskej sekcie. Je to veľmi jednoduché, môžete to urobiť do 14 kalendárnych dní.

V čom je poistenie BikePlan jedinečné?

Trápilo nás, že na trhu neexistuje online poistenie, ktoré by chránilo našu peňaženku aj našich dvojkolesových parťákov. Preto sme si ho prispôsobili a upravili tak, aby bolo zmysluplné a použiteľné pre každého. Aby malo čo najširšiu poistnú ochranu, ktorá okrem krádeže zahŕňa aj poistenie všetkých súčastí proti poškodeniu alebo poistenie osobných vecí a príslušenstva, ktoré nikto nechcel poistiť. A keďže väčšina z nás jazdí aj každý deň, pridali sme voliteľné pripoistenie pre špeciálne trate, miesta alebo preteky.

Čo o nás hovoria zákazníci?

Zuzana P.

"Väčšinou jazdím na cestnom bicykli, BikePlan je pre mňa najlepší spôsob, ako chrániť svojho miláčika pred kvalitou slovenských ciest."

Ondrej L.

"Čoraz viac času trávim v bikeparkoch. Kamarát mi odporučil BikePlan, takže mám poistenie bicykla a pripoistenie pre downhill."

Martin C.

"Už roky jazdíme ako skupina, a keď sme zistili, že môžeme poistiť naše bicykle a seba, neváhali sme ani minútu. Nikdy neviete."

Anna K.

"Ročne najazdím viac ako 11 tis. km a zúčastňujeme sa mnohých pretekov, na ktoré sme pripoistení, takže BikePlan bola jasná voľba."

Ján B.

"V zime jazdíme do Španielska. BikePlan mi vyhovuje, pretože je cenovo dostupný, má najširšiu poistnú ochranu a platí v celej EÚ."

Zdenko M.

"V mojom veku sa oplatí akékoľvek poistenie. Som rád, že môžem jazdiť na bicykli, a ak sa niečo stane, BikePlan to zaplatí."

Karol V.

"Preteky, singletrack a traily, to je moja vášeň. Som v sedle každý deň a neviem si predstaviť, že by som jazdil bez poistenia bicykla."

Hana H.

"Kúpili sme si elektrobicykle a to úplne zmenilo náš pohľad na cyklistiku. Je skvelé, že BikePlan chráni aj motor a batériu."

Tomáš R.

"Na poistení BikePlan oceňujem okrem krádeže aj ochranu proti poškodeniu súčastí bicykla v prípade pádu alebo nehody."

Václav P.

"Naša rodina, vrátane syna, snachy a vnúčat, má poistené všetky naše bicykle, e-biky a kolobežky z garáže. Fantastické!"

Martin J.

"Často prevážame bicykle a cyklovozík na nosiči a už viackrát sa stalo, že spadol a bol problém. Mať BikePlan bola jasná voľba."

Tereza D.

"S otcom chodíme na traily a občasný pád, pri ktorom sa niečo zničí, k tomu patrí. Sme radi, že máme poistenie BikePlan!"

Petra M.

"Poistenie bicykla som si vybavila online a navyše mi BikePlan odporučil poistenie zodpovednosti, čo je skvelá komplexná poistka."

Zuzana R.

"Mám e-kolobežku na jazdu do práce a po meste, takže mám poistenie a zodpovednosť za kolobežky. Nikdy neviete, čo sa môže stať."

Ivan a Eliška Š.

"Jazdu na kolobežke milujeme. Stojí to za to, aby ste boli fit a videli tú krásu. Rovnako ako poistenie BikePlan, ktoré máme."

Gabriela R.

"Prečo mám poistenie BikePlan? Pretože som zodpovedná matka a chránim nielen svoje deti, ale aj cyklovozík."

Dan a Silvia M.

"Už dlho sme chceli poistiť oba naše bicykle, teraz máme výhodné poistenie u BikePlanu, je to kompletné cyklopoistenie!"

Julinka K.

"Nie som závodníčka, ale svoj elektrobicykel mám tak rada, že som si ho a nakoniec poistila u spoločnosti BikePlan."

Milan Z.

"Rád jazdím na trailoch, preto som si poistil bicykel a pridal poistenie pre singletracky, downhill až po bikeparky."

Jakub B.

"Často vidím na sieťach zúfalé výzvy o zdieľanie príspevkov krádeži biku. BikePlan ma presvedčil a svoj stroj mám poistený."

Pavla L.

Auto za 10 tis € môže poistiť ktokoľvek vr. povinného ručenia, ale bicykel môže takto poistiť len BikePlan. Som spokojná.

Ondrej J.

"Cyklistike sa venuje celá naša rodina vrátane detí. Sme radi, že nám BikePlan umožnil poistiť naše bicykle aj cyklovozík."

Veronika Č.

"S manželom sme vymenili bicykle za e-biky a jazdíme na nich oveľa viac. Takéto šťastie si na cestách jednoducho poistíte."

Marek S.

"Užívam si zjazdy a adrenalín, ktorý cítim, keď sa pozerám dole do priepastí. Zabezpečiť si bicykel bolo jednoznačné."

Renáta K.

"Neviem si predstaviť život bez bicykla. Po kúpe e-bikov sme precestovali polovicu Európy. Poistenie BikePlan chráni všetko a je za skvelú cenu."

Agáta B.

"Dlho som hľadala kvalitné poistenie, ale buď sú to samé obmedzenia, alebo malé krytie. Ani na chvíľu som neváhala a vybrala som si BikePlan."

Karol V.

"O poistení proti krádeži bicykla od BikePlan sme sa dozvedeli úplnou náhodou a rozhodnutie poistiť bolo jasné!"

Katarína B.

"Raz mi už bicykel ukradli a poistenie proti krádeži a poškodeniu bolo s BikePlanom za skvelú cenu. Tak prečo to riskovať!"

Tomáš J.

"Na Slovensku som nenašiel žiadnu poisťovňu, ktorá by môj elektrobicykel poistila tak rozsiahlo ako BikePlan. Ďakujem, odporúčam."